Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 05.05.2024, 01:41

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 50
Сторінки: « 1 2 3 4 5 »

батьківського лекторію"Уныверситет педагогычних знань"
Посадові обов’язки працівників школи | Переглядів: 2587 | Додав: Gorsky | Дата: 10.12.2010

Для подальшого професійного удосконалення педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів та з метою здійснення ними самоаналізу роботи пропонуємо наступну схему аналізу заняття гуртка, секції, студії:
Посадові обов’язки працівників школи | Переглядів: 7019 | Додав: Gorsky | Дата: 10.12.2010

Педагогічний колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 м.Ірпеня у 2006-2007 навчальному році працював над втіленням у життя законодавства про реформування і розвиток загальноосвітньої школи та практичною реалізацією основних положень Національної доктрини розвитку освіти України.

Нарада при деректорі | Переглядів: 1226 | Додав: Gorsky | Дата: 10.12.2010

Прийти в школу за годину до початку першого уроку (о 7год. 30 хв.), перевірити санітарний стан школи, перевірити присутність чергових вчителів та присутність на постах учнів чергового класу.
Нарада при деректорі | Переглядів: 2488 | Додав: Gorsky | Дата: 10.12.2010

Загальні вимоги:

робітник з обслуговування та поточного ремонту будівель,споруд та обладнання (далі - робітник) приймається на роботу і звільняється з неї директором школи за поданням заступника директора з адміністративно-господарської роботи. На цю роботу приймаються особи, що досягли 18-річного віку, мають відповідну підготовку.
Нарада при деректорі | Переглядів: 1275 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010

агальні вимоги:
призначається на посаду і звільняється з неї директором школи.
підпорядковується безпосередньо завідуючій їдальні школи.
Нарада при деректорі | Переглядів: 1139 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010

Загальні вимоги:
призначається на посаду і звільняється з неї директором школи. Повинна мати професійну освіту;
підпорядковується безпосередньо завідуючій їдальні школи.
Нарада при деректорі | Переглядів: 2641 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010

Загальні вимоги:

призначається на посаду і звільняється з неї директором школи. Повинна мати середню професійну освіту (стаж роботи не менше 3-х років) , спеціальну підготовку за встановленою програмою. Особа, яка не має спеціальної підготовки чи необхідного стажу, але володіє достатнім практичним досвідом і виконує якісно і в повному обсязі покладені на неї посадові обов’язки, як виняток, може бути призначена на посаду на дану посаду.
Нарада при деректорі | Переглядів: 2604 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010

Загальні вимоги:
секретар-друкарка призначається на посаду і звільняється з неї директором школи;
на посаду секретаря-друкарки призначаються особи, які мають професійно-технічну освіту (без вимог до стажу роботи) чи загальну середню освіту і спеціальну підготовку за встановленою програмою (без вимог до стажу роботи);
Нарада при деректорі | Переглядів: 2117 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010

Нарада при деректорі | Переглядів: 1208 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010