Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 14:48

«  Березень 2024  »

Бібліотека

Бібліотека - море книг, Бібліотека - храм науки… Переступайте наш поріг, Беріть скарби Бібліотека - море книг, Бібліотека - храм науки… Переступайте наш поріг, Беріть скарби  в нетлінні  руки !
Шкільна бібліотека - абсолютно особлива ланка в системі бібліотечного обслуговування і робота шкільної бібліотеки є особливою.
В бібліотеку діти приходять до уроків, під час перерв, після уроків, знаходять книги, діляться думками про прочитане.
Шкільна бібліотека не тільки джерело інформації і пункт видачі книг. Вона - центр неформального спілкування дітей. Шкільна
бібліотека Миколаївської школи заснована у 1969 році. Бібліотека знаходиться на першому поверсі лівого крила шкільного приміщення.
До неї можна попасти з вулиці Леніна. Загальна площа бібліотеки-91 кв. м. Бібліотека працює щоденно з 8 до 12 години.
               Кожен останній четвер місяця - санітарний день. В цей день бібліотека не працює. Читальний зал поєднаний з абонементом.
У бібліотеці зосереджено всі підручники та книги шкільної програми, періодика, словники та художня література. Художня література,
підручники видаються учневі особисто із записом до формуляра читача. Бібліотека школи приймає книги в дар. Бібліотекарем працює Бобрик Надія Дмитрівна. За роботу бібліотеки Відповідає заступник директора школи Барановська Ольга Василівна.
Бібліотека забезпечена матеріально-технічною базою. В ній є 21 стелаж, 8 столів, комп’ютер. Складено абетковий каталог, електронний каталог
підручників, тематична картотека. Для кращого ознайомлення учнів з фондом бібліотеки існують постійно діючи виставки книг:
 «Бережи здоровя замолоду.» «Чорнобиль – наша біль.» «Жнива скорботи.» «Хліб-це диво щоденне.» «Космос.» «Світ тварин і рослин.»
«Мандрівка до казки.» «До нащадків вікопомної слави.» «Про великого Тараса.» «Моя Україна.» «Літературна світлиця.» Для ведення краєзн
авчої роботи виставки «Миколаївська область.» «Наш Миколаїв.» «Літературна Миколаївщина.» Є стенди «Символи України.»
«Знай Україну.» Для надання інформації оформлені стенди: «Книга – джерело знань.» «Народжені Україною.» «Календар
пам’ятних дат.» Діють виставки книг, присвячені черговим датам. Щорічно бібліотекар проводить акцію «Живи, книго!» Видання,
передплачені школою: «Все для вчителя.» «Позакласний час.» «Відкритий урок.» «Директор школи.»
«Завуч школи.» «Пожежна безпека.» «Журавлик.» «Барвінок.»