Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.05.2024, 13:23

ПОСАДОВІ ОБОВ'ЯЗКИ СТОРОЖА

Загальні вимоги

сторож приймається на роботу і звільняється з неї директором школи за поданням заступника директора з адміністративно-господарської роботи. На цю роботу приймаються особи, що досягли 18-річного віку (без вимог до освіти та досвіду роботи).

сторож підпорядкований безпосередньо заступнику директора школи з адміністративно-господарської роботи.

у своїй роботі сторож керується правилами охорони будівель в нічний час, загальними правилами і нормами охорони праці, виробничої санітарії і протипожежного захисту, а також Статутом і Правилами внутрішнього трудового розпорядку школи і цією Інструкцією.

повинен знати стан об’єкту, що знаходиться під охороною, місця телефонного зв’язку, внутрішкільної сигналізації, протипожежної безпеки та вміти їми керуватись;

забороняється займатись під час чергування сторонніми справами, які не входять до посадових обов’язків сторожа;

працює в режимі нормованого робочого дня за графіком, складеним виходячи із 40-годинного робочого тижня і затвердженим директором школи за поданням заступника директора школи з адміністративно-господарської роботи;

проходить інструктаж під керівництвом заступника директора школи з адміністративно-господарської роботи з правил охорони приміщень і території будівель у нічний час, техніки безпеки, пожежної безпеки, правил поведінки в разі виникнення аварійних ситуацій.

Здійснює:

охорону будівлі школи і шкільного майна у денний і нічний час;

при прийняті об’єкту під охорону оглядає обладнання школи, впевнившись в його працездатності, про виявлені недоліки своєчасно доповідати заступнику директора школи з господарської роботи та директору школи;

у разі пошкодження замків, дверей, вікон, виникнення пожежі, аварійних ситуацій, пов’язаних із системати тепло-, водо-, енергопостачання негайно повідомляє директора школи, заступника директора школи з адміністративно-господарської роботи, відповідні аварійні та інші служби (пожежну охорону, міліцію тощо).

огляд приміщення школи, території, зробити відповідні записи в журнал чергового охоронника;

постійне знаходження на об’єкті, не відлучається і не закінчує роботу по охороні до передачі об’єкта під охорону іншому сторожу чи черговому;

при проникненні на об’єкт стороніх осіб необхідно приймає міри по затриманню порушника, використовуючи при цьому телефон, засоби сигналізації, тощо;

в випадках виявлення прояву правопорушень, пошкодження шкільного обладнання та інших недоліків своєчасно доповідає про це директору школи, органам внутрішніх справ;

під час чергування через кожні 2 години обходить будівлю школи, її територію з метою перевірки її цілісності, непошкодженості замків, грат на вікнах, систем життєзабезпечення школи;

при виникненні пожежі викликає пожежну охорону, приймає міри по ліквідації пожежі, діяти згідно інструкції (додаток № 11). По прибутті в школу директора а також інших перевіряючих осіб доповідати про результати чергування;

контроль за економікою енергоресурсів.

Має право на:

надання йому спеціального приміщення для власних речей.

Відповідає:

за невиконання чи неналежне виконання без поважних причин Правил внутрішнього трудового розпорядку школи, законних наказів і розпоряджень адміністрації школи та інших локальних нормативних актів, посадових обов’язків, встановлених цією Інструкцією, сторож несе дисциплінарну відповідальність у порядку, визначеному трудовим законодавством.

за завдані школі та учасникам освітнього процесу в зв’язку з виконанням (невиконанням) своїх посадових обов’язків збитки сторож несе матеріальну відповідальність у порядку і в межах, встановлених трудовим і/ чи цивільним законодавством.
Категорія: Посадові обов’язки працівників школи | Додав: Gorsky (09.12.2010)
Переглядів: 2793 | Рейтинг: 0.0/0