Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 05:59

методичного  обєднаннявчителів

початкових                    класів            Положення

методичного обєднаннявчителів початкових класів

Методичне обєднання вчителів початкових класів -це структурний підрозділ внутрішкільної  системи управління навчально-виховним процесом, який координує науково-методичну та організаційну роботу вчителів початкових класів.

І. Основні завдання  МО вчителів початкових класів

1 .Підвищення теоретичного , науково – теоретичного, науково – методичного рівня підготовки вчителів початкових класів із питань психології та педагогіки.

2. Забезпечення реалізації єдиних принципових підходів до навчання, виховання і соціалізації учнів.

3.  Озброєння вчителів початкових класів інноваційними технологіями та знаннями щодо сучасних форм і методів роботи.

4. Координація планування, організації та педагогічного аналізу відкритих уроків та виховних заходів.

5.  Вивчення , узагальнення та використання прогресивного педагогічного досвіду роботи вчителів початкових класів.

6.  Сприяння створенню і розвитку системи навчально – виховної роботи вчителів початкових класів.

ІІ Функції МО вчителів початкових класів

МО вчителів початкових класів:

1. Організовує колективне планування і колективний аналіз діяльності класу.

2. Координує навчальний і  виховний процеси та організовує їхню взаємодію  в педагогічному процесі.

3.  Визначає та узгоджує принципи навчання, виховання  і соціалізації учнів.

4.  Організовує вивчення та застосування вчителями початкових класів сучасних технологій навчання і виховання, форм і методів навчально – виховної роботи.

5.Здійснює обговорення державного стандарту, нормативних документів , матеріалів узагальнення передового педагогічного досвіду роботи вчителів початкових класів, матеріалів атестації вчителів .

6.Оцінює роботу членів об’єднання, подає адміністрації школи пропозиції щодо заохочення найкращих вчителів початкових класів.

Категорія: Нарада при деректорі | Додав: Gorsky (01.03.2011)
Переглядів: 1887 | Рейтинг: 0.0/0