Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 02.05.2024, 15:49

Сторінки: « 1 2 3 4 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Загальні вимоги:
призначається на посаду і звільняється з неї директором школи. Повинна мати професійну освіту;
підпорядковується безпосередньо завідуючій їдальні школи.
Нарада при деректорі | Переглядів: 2641 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010

Загальні вимоги:

призначається на посаду і звільняється з неї директором школи. Повинна мати середню професійну освіту (стаж роботи не менше 3-х років) , спеціальну підготовку за встановленою програмою. Особа, яка не має спеціальної підготовки чи необхідного стажу, але володіє достатнім практичним досвідом і виконує якісно і в повному обсязі покладені на неї посадові обов’язки, як виняток, може бути призначена на посаду на дану посаду.
Нарада при деректорі | Переглядів: 2604 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010

Загальні вимоги:
секретар-друкарка призначається на посаду і звільняється з неї директором школи;
на посаду секретаря-друкарки призначаються особи, які мають професійно-технічну освіту (без вимог до стажу роботи) чи загальну середню освіту і спеціальну підготовку за встановленою програмою (без вимог до стажу роботи);
Нарада при деректорі | Переглядів: 2117 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010

Нарада при деректорі | Переглядів: 1208 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010

Загальні вимоги:

лаборант призначається на посаду і звільняється з неї директором школи. Лаборант повинен мати середню професійну освіту (без вимог до стажу роботи) чи початкову професійну освіту, спеціальну підготовку за встановленою програмою і стаж роботи за цим профілем не менше ніж 2 роки. Особа, яка не має спеціальної підготовки чи необхідного стажу, але володіє достатнім практичним досвідом і виконує якісно і в повному обсязі покладені на неї посадові обов’язки, як виняток, може бути призначена на посаду лаборанта.

Нарада при деректорі | Переглядів: 1478 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010

Організовує:

здійснення заходів з охорони здоров'я дітей та працівників закладу освіти, дотримання санітарних і гігієнічних вимог у закладах освіти.
Нарада при деректорі | Переглядів: 4605 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010

організовує:
роботу бібліотеки школи, формування, облік і збереження бібліотечного фонду.
інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу в школі.
Нарада при деректорі | Переглядів: 1679 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010

Відповідає за:
чистоту, естетичний та санітарний стан кабінету і підсобних приміщень;
стан збереження в належному вигляді шкільних парт, стільців та інших меблів кабінету;
безпечний стан учнівських робочих місць, приладів, інструментів.
Нарада при деректорі | Переглядів: 1240 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010

рганізовує:
роботу по формуванню колективу класу;
створення сприятливих умов для індивідуального розвитку і формування особистості учнів;
Нарада при деректорі | Переглядів: 1154 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010

Організовує:
навчання і виховання учнів з урахуванням специфіки навчального предмета і віку школярів.
стимулювання соціалізації учнів, формування в них загальної культури забезпечення свідомого вибору ними професії та формування готовності до функціонування в ринкових умовах.
забезпечення дотримання норм і правил техніки безпеки в навчальному закладі.
Нарада при деректорі | Переглядів: 1559 | Додав: Gorsky | Дата: 09.12.2010